مقالات مرتبط با سایت

ژ 1-67

استفاده از تشک به عنوان بخش بزرگی از بستر از دیرباز بین مردم رواج داشته است. صحت این موضوع را یافته های باستان شناسی معاصر تایید می کنند. پیدا شدن شواهدی از تشک های دست ساز انسان های کهن هم گواهی بر این ادعاست. و نشان می دهد که عادت به خوابیدن بر روی سطوح تهیه شده از الیاف گیاهی مانند پنبه و منابع جانوری مانند پر پرندگان و پشم حیوانات موضوع تازه ای نیست.

ژ 1-68

انعطاف زیاد و حرکات موجی خاطره ایست که اکثر ما از تخت های فنری کلاسیک بیاد داریم. با فنرهای بهم بافته ی فولادی و پردوامی که سالها با ما بودند. اما ظاهرا دوران آن تخت های قدیمی بسر رسیده است. و امروزه تشک های فنری بر روی تخت های ثابت، نرمی و راحتی خاص خود را دارند. این محصولات فنری به سادگی، نرمی و راحتی معروفند. و البته بین تشک ها به نسبت، از قیمت های پایین تری هم برخوردارند

ژ 1-69

همه خانم‌ها دوست دارند که همواره لوازم منزل آن‌ها شیک و منحصر به فرد باشد. زیرا از نظر روانشناسی این یکی از مسائل غریزی است که در ذات خانم‌ها وجود دارد. هر چند همه انسان‌ها طبیعت زیبا پسندی دارند و تمایل دارند که تمام زیبایی‌ها را به سمت خود جلب کنند. اما این مسئله در خانم‌ها بسیار پررنگ‌تر است. زیرا سرشت خانم‌ها با زیبایی و لطافت و ظرافت شکل گرفته است.