درباره ی ما

درباره ی ما

درباره ما

فروشگاه آراک با مدیریت آقای محمدرضا اسدی خانوکی در سال ۱۳۹۳ با هدف تولید و عرضه ی کاالای خواب در کرمان و ترویج استانداردسازی در این خصوص تاسیس گردید و هم اکنون با اختیار داشتن نیروی انسانی متخصص و کادر مجرب و تجهیزات پیشرفته تولیدی سعی می نماید گامی هرچند اندک در راستای تولیدات برتر و با کیفیت وعرضه به سرتاسر کشور و با داشتن شعب متعدد و قبول نمایندگی در ایران بردارد.
این فروشگاه سعی نموده است با متمرکز کردن فعالیتهای خود بر تولید کالای خواب، تشک طبی، تشک طبی فنری ، روتختی، لحافف بالشت با ایجاد مجموعه ای منسجم و فراگی، تمامی خدمات مورد نیاز همشهریان عزیز را ارائه دهد. صداقت در کیفیت و استاندارد کالاها، قیمت گذاری مناسب با شرایط مشتری به دلیل حذف واسطه ها، ارائه ی محصولات مناسب با نیاز مشتری در برندهای معتبر داخلی و خارجی، همفکری و مشاوره رایگان جهت انتخاب بهترین محصولات متناسب با نیاز مشتری، تفکر اصلی فروشگاه اینترنتی آراک است.

مشخصات تشک های طبی فنری

داشتن یک خواب راحت شبانه و با کیفیت رمز شادابی و سرزندگی افراد بشمار می رود. یکی از مهمترین لوازم و احتیاجات جهت داشتن یک خواب با کیفیت استفاده از تشک مرغوب است. انواع مدل های تشک را در بازار می توان مشاهده نمود. تشک فنری،‌ تشک طبی، تشک فنر منفصل یا پاکتی، تشک فنری متصل، تشک طبی فنری برخی از مدلهای رایج تشک در بازار محسوب می شوند. انواع تشک فنری مانند تشک فنر منفصل و متصل به جهت نحوه قرار گرفتن فنرها در دورن تشک به این اسامی نامیده می شوند. تشک فنر متصل از مجموعه فنرهای مختلفی تشکیل شده است که بطور مجزا و مستقل از یکدیگر فعالیت نمی کنند. این نوع تشکها دارای عمری کوتاه بوده و پس از مدتی استفاده دچار فرورفتگی می شوند. در مقابل تشک طبی در ساختار خود از فنر استفاده نکرده و ساختار محکم و سفتی دارند. این تشک ها نیز به مرور زمان دچار افتادگی و فرو رفتگی در محل خواب افراد می شوند. اما نسل سوم و جدید تشک که تفاوت اساسی با تشک های فنری و تشک طبی دارد به نام تشک طبی فنری نامیده می شوند.

مشخصات تشک فنری

تشک‌های فنری به عنوان ساده ‌ترین نوع تشک‌ها شناخته می‌شوند که در مقایسه با انواع دیگر ارزان‌تر هستند. در این تشک‌ها از فنر جهت افزایش نرمی تشک استفاده می‌شود. تشک‌های فنری در دو نوع با فریم و بدون فریم تولید می‌شوند. هر دو مدل از تشک‌های فنری برای افرادی با وزن زیر ۶۰ کیلوگرم مناسب است. این تشک‌ها به علت حالت ارتجاعی بالایی که دارند برای افرادی که به ارتعاشات فنرها در هنگام جابجایی حساس هستند، چندان مناسب نیستند. این نوع تشک‌ها را از لحاظ نوع فنر نیز می‌توان به دو دسته تقسیم کرد: فنر متصل و فنر منفصل این نوع فنر را ممکن است فنر میراکویل یا مارپیچ بنامند. در بازار اغلب در مورد فنریت این تشک‌ها می‌شنوید که منظور از فنریت معیاری است که مستقیما با ضخامت فنرها ارتباط دارد. به زبان ساده‌تر هر چه این عدد کمتر باشد، تشک سفت‌تر خواهد بود. این فنرها در سراسر تشک به هم متصل هستند که این نوع چینش خاص، مزایا و معایبی را به همراه دارد.

ارسال به موقع و تحویل کالای خریداری شده

ارسال به موقع و تحویل کالای خریداری شده

پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ساعات شبانه روز

پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ساعات شبانه روز

تضمین کیفیت و اصالت محصولات کالای خواب

تضمین کیفیت و اصالت محصولات کالای خواب

شفاف سازی و صداقت در تمامی مراحل کار

شفاف سازی و صداقت در تمامی مراحل کار